What's happening?

Video Sources 67 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Ojcostwo

Ojcostwo

Jestem ojcem i się gubię.Jun. 18, 2021109 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Synopsis

Ojcostwo film online opis fabuły

Żona Matthew Logelina, Liz, umiera po niespodziewanym przedwczesnym cesarskim cięciu ich córki, po którym nastąpił zator płucny. Na jej pogrzebie jest on, jego najlepsi przyjaciele Jordan i Oscar, jego matka Anna, a także rodzice Liz – Marion i Mike. Matt jest teraz samotnym ojcem niemowlęcej córki Maddy.

Pierwsze miesiące opieki nad Maddy są ciężkie, szczególnie po tym jak rodzice Anny i Liz wrócili do domu. Mattowi udaje się jednak wychowywać ją samotnie. Po kilku latach, Maddy, która ma około 5 lat, zostaje zapisana do prywatnej szkoły.

Matt zabiera Maddy do parku na przyjęcie urodzinowe, gdzie poznaje kobietę o imieniu Lizzie, która jest tam, ponieważ Oscar i jego żona Rose chcą ich umówić. Matt później zgadza się wyjść z nią i mają dobry czas razem. Matt przedstawia Maddy Lizzie, a oni od razu się sobie podobają.

W szkole, chłopcy dokuczają Maddy za to, co ma na sobie. Ona skacze, aby zmierzyć się z jednym z nich, ale gashes jej czoło otwarte. Szkoła próbuje dotrzeć do Matta, ale on w końcu sprawdza swój telefon i pędzi do szpitala. Próbuje zabrać Maddy, ale oni nalegają, że ona potrzebuje szwów. Matt chce odmówić, gdyż jest to ten sam szpital, w którym zmarła Liz i nie ufa tamtejszym lekarzom, ale ustępuje i pozwala im pracować. Czując się tak jakby zaniedbywał Maddy, Matt zrywa z Lizzie.

W pracy, Howard mówi Mattowi, że chce go wysłać do Chorwacji do pracy. Zabiera Maddy, aby spędzić czas z jej dziadkami. Matt później widzi, że Marion chce, aby Maddy została z nimi na dłużej, na co Maddy wydaje się bardziej otwarta. Marion daje mu odczuć, że popełnia z nią zbyt wiele błędów i próbuje zabrać Maddy na wyjazd, mimo że ta chce zostać z rodzicami Liz. Matt wtedy myśli, że nie uszczęśliwia Maddy, więc zgadza się pozwolić jej tam zostać na razie. Podczas gdy Maddy śpi, Matt wyraża jej swoje obawy związane z wychowywaniem jej na własną rękę.

Original title Fatherhood
TMDb Rating 8 415 votes

Similar titles

Free Guy
Wyprawa do dżungli
Kosmiczny mecz: Nowa era
Gdy sen nie nadchodzi
Luca

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published