What's happening?

Video Sources 90 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Ciche miejsce 2

Ciche miejsce 2

Cisza nie wystarczyMay. 21, 202196 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Synopsis

O czym opowiada film Ciche miejsce 2 2021 Online

Po śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeniach w domu, rodzina Abbottów musi stawić czoło przerażającemu światu zewnętrznemu, kontynuując walkę o przetrwanie w ciszy. Zmuszeni wyruszyć w nieznane, szybko zdają sobie sprawę, że stworzenia polujące na dźwięk nie są jedynym zagrożeniem, które czai się poza piaszczystą ścieżką.

Recenzja filmu Ciche miejsce 2 lektor pl

A Quiet Place był ogromnym hitem, który zaskoczył nas genialnymi pomysłami i kreatywnością, jakiej nie widziałem i nie słyszałem w żadnym wcześniejszym filmie. Niektórzy mogą pomyśleć, że to był piorun w butelce, którego nie da się rozwinąć. Cóż, ten sequel może być nawet lepszy od pierwszego. Podnieśli stawkę na całej płaszczyźnie z szaloną intensywnością, dużymi elementami scenografii i po prostu ogólną bezwzględną akcją / dreszczykiem emocji.

Formuła jest podobna, ale dodaje kilka dodatkowych postaci, aby nadać jej trochę więcej głębi. Dodatek Cilliana Murphy’ego do historii jest monumentalny, a on sam po raz kolejny pokazuje, że jest jednym z najbardziej niedocenianych aktorów. Niemalże nawiązuje do swoich postapokaliptycznych doświadczeń z 28 dni później. Powracające postacie są tak samo świetne, a Emily Blunt po raz kolejny błyszczy. Krasinski po raz kolejny udowadnia, że jego sprawność w reżyserii i pisaniu jest nieskazitelna, co jest zaskakujące patrząc na to, jak naprawdę dopiero zaczyna w tej sferze swojej kariery.

Szeroki wachlarz nowych scenerii dodaje wiele do ogólnej atmosfery filmu i wykorzystuje kilka sprytnych miejsc, aby przyspieszyć akcję i strach. Po raz kolejny moim ulubionym aspektem są obce stworzenia i ich okrutne projekty. Tym razem są tak samo przerażające i potencjalnie jeszcze bardziej krwiożercze. Cgi użyte do ich sportretowania jest cudownie realistyczne. Wykorzystanie napięcia dźwiękowego i innowacyjnych pomysłów z różnymi dźwiękami jest nadal czymś, co jest tak satysfakcjonujące w tej serii.

Jest to jeden z najlepszych sequeli, jakie wyszły w ostatnim czasie, a może i w ogóle. Bezwzględne tempo jest jeszcze większe, a dreszczyk emocji jest nie do zatrzymania.

Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Original title A Quiet Place Part II
TMDb Rating 7.8 1,326 votes

Director

Cast

Emily Blunt isEvelyn Abbott
Evelyn Abbott
John Krasinski isLee Abbott
Lee Abbott
Millicent Simmonds isRegan Abbott
Regan Abbott
Noah Jupe isMarcus Abbott
Marcus Abbott
Djimon Hounsou isMan on Island
Man on Island
Silas Pereira-Olson is7 Year Old Island Boy (uncredited)
7 Year Old Island Boy (uncredited)

Similar titles

Gdy sen nie nadchodzi
Czarna Wdowa
Free Guy
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Kosmiczny mecz: Nowa era
Jeden gniewny człowiek
Venom 2: Carnage
Nie czas umierać
W nieskończoność
Armia umarłych

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published