What's happening?

Armia umarłych

Armia umarłych

May. 14, 2021148 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Synopsis

Armia umarłych online lektor pl opis filmu

Film Zacka Snydera Armia umarłych rozgrywa się po wybuchu epidemii zombie, w wyniku której Las Vegas legło w gruzach i zostało odcięte od reszty świata. Kiedy Scott Ward, wysiedlony z Vegas, były bohater wojny z zombie, który teraz przerzuca hamburgery na obrzeżach miasta, które teraz nazywa domem, zwraca się do niego szef kasyna Bly Tanaka, to z ostateczną propozycją: Włamać się do strefy kwarantanny pełnej zombie, aby odzyskać 200 milionów dolarów, które znajdują się w skarbcu pod pasem startowym, zanim miasto zostanie zrzucone przez rząd w ciągu 32 godzin.

Kierowany nadzieją, że wypłata pomoże mu utorować drogę do pojednania z córką Kate, Ward podejmuje wyzwanie, zbierając zgraną ekipę ekspertów. Należą do nich Maria Cruz, mechanik as i stary przyjaciel Warda; Vanderohe, maszyna do zabijania zombie; Marianne Peters, cyniczny pilot helikoptera; Mikey Guzman, go-for-broke influencer i Chambers, jego jedź albo giń Martin, szef ochrony kasyna badass wojownik znany jako Kojot, który rekrutuje Burt Cummings, obślizgły strażnik; i błyskotliwy niemiecki cracker bezpieczny nazwie Dieter.

Scott znajdzie nieoczekiwaną emocjonalną przeszkodę, gdy Kate dołącza do ekspedycji w poszukiwaniu Geety, matki, która zaginęła w mieście. W obliczu tykającego zegara, notorycznie nieprzeniknionego skarbca i coraz sprytniejszej, szybszej hordy zombie Alpha, która zbliża się do celu, tylko jedno jest pewne w największym skoku, jakiego kiedykolwiek próbowano dokonać: ocaleni biorą wszystko.

Original title Army of the Dead
TMDb Rating 6.5 1,748 votes

Director

Zack Snyder
Director

Cast

Dave Bautista isScott Ward
Scott Ward
Ella Purnell isKate Ward
Kate Ward
Theo Rossi isBurt Cummings
Burt Cummings
Nora Arnezeder isLilly / The Coyote
Lilly / The Coyote
Hiroyuki Sanada isBly Tanaka
Bly Tanaka
Tig Notaro isMarianne Peters
Marianne Peters

Similar titles

Mortal Kombat
Obecność 3: Na rozkaz diabła
W nieskończoność
Ciche miejsce 2
Godzilla vs. Kong
Szybcy i wściekli 9
Venom 2: Carnage
Jeden gniewny człowiek
Gdy sen nie nadchodzi
Czarna Wdowa

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published